június 19-én megható ünnepség keretében búcsúztunk el iskolánk 8. osztályos tanulóitól. A ballagás során felidéztük az együtt töltött évek emlékeit, sikereit és közös élményeit.
Diákjainknak ezúton is gratulálunk az elmúlt évek munkájához, és sok sikert kívánunk a középiskolai tanulmányaikhoz, valamint életük következő fontos állomásaihoz!
Köszönjük a szülők, pedagógusok és valamennyi közreműködő segítségét, akik hozzájárultak az ünnepség méltó lebonyolításához.
2026-06-17
Tündérek és manók
2026-05-29
a Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen!
2026-05-05